Fitness to bez wątpienia jeden z ważniejszych elementów zdrowego i higienicznego trybu życia. Warto zatem pomyśleć o bieżni, która idealnie wpisuje się w ten nowoczesny trend.
Urządzenia z serii Sky Walk to dwie rewelacyjne bieżnie – BE06, a także BE08. W regularnej sprzedaży pojawią się w Polsce już w czerwcu 2018 r.

BE06 Sky Walk – przyszłość już tu jest

Posiada intuicyjny system rozpoczynania treningu oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Wystarczy wejść na pas bieżny, by włączyć ten niesamowity sprzęt. Kiedy znajdziemy się bliżej wyświetlacza, prędkość wzrośnie, natomiast bliżej tylnej części bieżni, prędkość się zmniejszy. Wyświetlacz informuje o dystansie, czasie treningu oraz ilości wykonanych kroków. Model jest bardzo cichy, poziom hałasu wynosi zaledwie 65dB.

Nowoczesna bieżnia taka jak BE06 Sky Walk to urządzenie skrojone na miarę technologii XXI wieku. Jest lekka, ładnie zaprojektowana przez mistrzów designu, w pozycji rozłożonej zajmuje zaledwie 0,06 m2 powierzchni, a poza tym jest wyjątkowo funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu. Warto zainwestować w swój wygląd oraz zdrowie. Z bieżnią BE06 Sky Walk jest to możliwe. Wyjątkowe wzornictwo oraz świetne parametry techniczne sprawiają, że to jest to urządzenie idealne pod każdym względem. Brak ciężkiej podstawy, dużego komputera i podłokietników sprawia, że bieżnia będzie świetnie wyglądać w każdym pomieszczeniu.

Bieżnia BE08 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE08 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

Warto mieć ją w swoim domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here