Aby wyjść naprzeciw potrzebom swoich pracowników, wiele firm decyduje się na przystąpienie do różnego rodzaju programów, które dają możliwość korzystania z takich miejsc jak baseny, siłownie, kluby fitness i wiele innych, w o wiele niższych cenach. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem karty sportowej, przeczytaj nasz artykuł, dowiesz się z niego, które są najpopularniejsze.

OK System

Multikarnet OK to oferta skierowana do pracowników firm, które nawiązały współpracę z OK System. To nietypowa oferta, gdyż nie wymaga udostępniania danych osobowych użytkowników oraz stosowania kart. Jest to możliwe w obiektach, w których wejścia odbywają się przy użyciu systemu SMS oraz weryfikacji na podstawie numeru telefonu. W ramach Mulitikarnetu OK można korzystać z ogromnej ilości obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie Polski. Dodatkowe informacje na temat programu i karty OK System można znaleźć na stronie www.oksystem.pl. To jeden z niewielu programów, który daje dostęp także do miejsc w których możemy zadbać o poprawię nie tylko kondycji fizycznej, ale także zdrowia i urody.

MultiSport

Karty sportowe MiltiSport są dostępne jednie dla pracowników firm, które nawiązały współpracę z Benefit Systems. Dzięki nim pracownicy firm uzyskują dostęp do około 4000 obiektów sportowych w całym kraju. Karta MultiSport daje możliwość nie tylko korzystania z obiektów sportowych takich jak siłownie czy baseny, ale umożliwia również trenowanie 25 dyscyplin sportowych. Wiele obiektów honorujących karty sportowe Benefit Systems posiada także miejsca służące do rekreacji, takie jak sauna.

FitSport

Karta sportowa FitSport również jest skierowana wyłącznie do pracowników firm, którzy dzięki udziałowi w tym programie abonamentowym mogą korzystać ze wskazanych obiektów sportowych bez dodatkowych opłat. Ilość wejść w miesiącu jest ograniczona (8 lub 10). Możliwe jest także zgłoszenie do programu osób towarzyszących pracowników, np. męża, żony lub dzieci. Na terenie Polski znajduje się ponad 600 obiektów, które umożliwiają bezpłatny wstęp posiadaczom karty FitSport.

FitPlus

Karta FitPlus jest programem oferowanym przez Calypso Fitness, który zapewnia nie tylko dostęp do obiektów sportowych, ale w ramach karty FitPlus mamy także zagwarantowaną prywatną opiekę medyczną (pakiet usług medycznych PZU Zdrowie). Calypso fitness to ponad 40 klubów rozlokowanych w 18 miastach w Polsce. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Wraz z rosnącą świadomością ludzi na temat tego, jak ważny jest ruch w codziennym życiu, coraz więcej osób korzysta z obiektów sportowych takich jak siłownie, baseny, kluby fitness. Niestety zwykłe karnety uprawniające do korzystania z nich są dość drogie, dlatego też zostały stworzone programy, głównie dla firm, oferujące karty sportowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Sposób korzystania z nich jest niezwykle elastyczny i z łatwością można dostosować go do indywidualnych potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here