Futbolsport.pl jest miejscem stworzonym przez pasjonatów sportu. Dzięki temu, z tak dużym zaangażowaniem i zrozumieniem podchodzimy do Państwa oczekiwań w zakresie nabywania dobrej jakości obuwia, ubrań oraz innych akcesoriów sportowych.

Dobre „halówki”

Wiemy, że od odpowiedniego obuwia wiele zależy, w uprawianiu różnych sportów. W naszej ofercie produktowej dominuje jedynie obuwie znanych marek, bardzo dobrej jakości. Wsłuchując się w Państwa potrzeby, oferujemy buty na hale Nike. Chcemy zaznaczyć, że to najczęściej nabywany przez Klientów w każdym wieku, produkt. Buty na hale Nike są doceniane za jakość, niezniszczalność, komfort noszenia. To buty niezawodne. Buty na hale Nike doskonale spełniają funkcje ochronne, twarda podstawa stabilizuje nogi w nawet najbardziej ekstremalnych momentach, podczas gry w piłkę halową, a także minimalizuje ryzyko urazów. Wielu sportowców profesjonalistów, jak i amatorów przyznaje, że dzięki butom na hale Nike gra nabiera innego charakteru, człowiek zapomina o dyskomforcie, a oddaje się pasji gry i zwyciężania

Dobra cena, wysoka jakość

Futbolsport.pl jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o aspekty cenowe. Z jakiego powodu? U nas wiele wysokiej jakości butów od najlepszych marek mogą Państwo nabyć nawet o 30% taniej, niż u konkurentów. My w swojej działalności dbamy o stałe relacje z Klientami, dostarczamy więc Wam buty w korzystnych cenach wiedząc, że to sprzyja temu, że będziecie do nas wracać po kolejne zakupy.

Atutem naszego sklepu jest również to, że zamówienia na buty na hale Nike przyjmujemy od Państwa w sklepie internetowym, jak również w naszym sklepie stacjonarnym na terenie Poznania. Wszystkie zamówienia składane online na bieżąco odbieramy, rejestrujemy, jak i realizujemy. Dzięki temu czas Państwa oczekiwania na zamówione u nas obuwie jest zminimalizowany.

Ponadto, oferujemy Państwu również buty halowe od innych marek, np. Adidas, Puma, Kappa, Umbro. Zapewniamy, że nasi pracownicy kompleksowo pomogą Państwu w wyborze idealnego obuwia.

Ewentualne reklamacje Klientów rozpatrujemy w trybie natychmiastowym, zawsze z troską o zachowanie dalszych, dobrych relacji. Naszą misją działalności jest nie tylko dostarczanie Państwu dobrej jakości obuwia, ale i ubrań, innych akcesoriów, dzięki którym uprawianie sportu będzie znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze dla Was.

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę produktową, odpowiadając na Państwa oczekiwania i zapytania w tym względzie. Obecnie sprzedajemy również gadżety dla najwierniejszych kibiców – klubów polskich, jak i zagranicznych. Są dostępne w atrakcyjnej cenie. To m.in. klubowe czapki, koszulki, smycze na klucze, kubki, czy breloki. W przypadku akcesoriów polskiej drużyny sportowej zapewniamy Państwu dostarczenie na zamówienie także koszulek ze spersonalizowanymi grawerami imiennymi.

Zachęcamy już teraz do zapoznania się z ofertą produktową naszego sklepu oraz składania zamówień. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów, jak nasi dotychczasowi Klienci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here