Stylizacja paznokci w ostatnim czasie znacznie zyskała na popularności. Co za tym idzie, przywiązujemy większą wagę do wyglądu naszych dłoni i paznokci, co rusz wymyślając nowe wzorki i zdobienia. Jakie są najnowsze trendy w świecie paznokci?

Kolorowe szaleństwo

Po tym, jak na rynek wkroczyły rozmaite pyłki nadające płytce paznokcia dany efekt, stylistki oszalały. Dla trochę bardziej odważnych zwolenniczek klasycznego french manicure powstało wiele wariacji na ten temat. I tak, możemy zachwycać się frenchem odwróconym albo wersją w kolorze. Dobór kolorów to oczywiście kwestia indywidualna, ale połączenie czerni z drugą mocno nasyconą barwą zrobiło prawdziwą furorę. Innym trendem uwielbianym przez kobiety stał się efekt syrenki. Ten niezwykły pyłek potrafi zmienić najzwyklejszy manikiur w prawdziwe arcydzieło. Może być zarówno subtelny, jak i wystrzałowy, a wszystko zależy od wybranej kolorystyki. Kolejnym hitem okazał się efekt holo – pyłek nadający paznokciom lustrzany blask wygląda spektakularnie i przyciąga uwagę wszędzie tam, gdzie się pojawisz. O ile o ombre na paznokciach nikomu nie trzeba wspominać, to abstrakcyjne wzorki na paznokciach mogą wydawać się czymś nowym. Im bardziej szalona kolorystyka, im bardziej nieregularne kształty tym lepiej. Częstym elementem w zdobieniu paznokci są też kolorowe szkiełka i kryształki, które sprawiają, że manikiur wygląda naprawdę spektakularnie. Im więcej się dzieje tym lepiej!

Gdzie się zaopatrzyć?

Gdy przygoda ze stylizacją paznokci dopiero się zaczyna, najważniejszą rolę grają podstawowe akcesoria. Dobra lampa, pilnik i zestaw ulubionych lakierów to niezbędnik każdej miłośniczki paznokci. Razem z tym, jak wzrastają umiejętności, rośnie również kolekcja akcesoriów, dodatków i pyłków. W związku z tym, że branża kosmetyczna, a więc i przemysł paznokciowy prężnie się rozwija, na rynku co chwilę pojawia się coś nowego. Chęć podążania za trendami może się wiązać z dużymi kosztami, dlatego warto znaleźć miejsce, w którym uda się porządnie zaopatrzyć, nie rujnując przy tym swojego portfela. Godną polecenia pozycją jest sklep internetowy firmy Modena Nails www.modenanails.pl. Można znaleźć tam wszystko co potrzebne zarówno do amatorskich zabaw, jak i do profesjonalnej pracy nad stylizacją paznokci. Oprócz tego, firma oferuje usługi szkoleniowe świadczone przez doświadczoną i wykształconą w swoim fachu kadrę. Warto wziąć udział w szkoleniu i stać się częścią tej jednej z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu kosmetycznego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here