Kobiece perfumy na siłownię i nie tylko

0
2275

Zbliża się dzień kobiet, a to wyjątkowy moment, w którym możemy wyrazić swoje uczucia względem bliskiej nam Kobiety. Mówi się, że zbyt banalne prezenty nie sprawiają radości, ale czy tak w rezultacie faktycznie jest? Bukiet róż, czekoladki, romantyczna kolacja… lub piękne, wiosenne tulipany goździki bądź irysy podarowane z uśmiechem od ukochanego mężczyzny będą dobrym prezentem zawsze i wszędzie, bo wiele jest momentów, w których zapominamy o sobie nawzajem.

Perfumy damskie będą zwieńczeniem wspaniałego wstępu, jakim są kwiaty. Ogromny wybór nasuwa nam myśl, ze powinniśmy znać gust osoby obdarowywanej, bo damskie perfumy to tak obszerne hasło, że niewiele ma wspólnego z konkretną decyzją zakupu. Jeśli nie znamy zapachów, jakie lubi nasza Kobieta, a chcemy, żeby to była niespodzianka skupmy się na jej charakterze i na tym, co innego lubi lub jak wygląda. Jest radosna, pełna humoru? Może więc pokuśmy się o cytrusowe, energetyzujące zapachy! Jest poważna, spokojna, wręcz cicha? Być może pasujące będę nuty kwiatowe? Jest niezwykle seksowna lub sensualna? Piżmo i biały pieprz mogą być strzałem w dziesiątkę!

Celebryci i gwiazdy często reklamują zapachy sygnowane swoim nazwiskiem – podpatrzmy, czy akurat któryś z nich nie jest ulubieńcem Kobiety, którą chcemy obdarować. Czasami nie trudno zauważyć ten błysk w oku, kiedy oglądamy zwykłą reklamę. Przypatrzmy się uważnie, to proste!

A zapachy dla mamy, babci? Te kobiety znamy na tyle dobrze, że możemy sięgnąć po sprawdzone perfumy, których używają od lat – to zawsze będzie dobry pomysł, szczególnie, że dobre perfumy nie są najtańszym produktem i nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić.

A więc jakie perfumy kupić Kobiecie?

Pasujące do jej charakteru, niepowtarzalne i takie, jakie lubi. Lub takie, jakie my na niej lubimy. Przecież zawsze można spróbować czegoś nowego – nie nalezy się tego bać. Zapachy to coś, czym swobodnie można się bawić, a nie każdy z nas ma tylko jeden, ulubiony. Zajrzyjmy do różnych perfumerii i zapytajmy o radę obsługę – to nie zaszkodzi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here