Interesują Cię suplementy diety, ale szukasz takiego, którego efekt będzie wręcz natychmiastowy i bezbolesny? Spróbuj Therm Line Forte Olimp – piekielnie skutecznego suplementu diety.

Kilka słów o Therm Line Forte

Olimp Therm Line Forte jest suplementem diety, którego składniki skorelowane zostały specjalnie na potrzeby kobiet, pragnących wspomóc i przyspieszyć swój proces dążenia do idealnej sylwetki.

Jeśli jesteś jedna z nich… Jeśli pragniesz przywrócić właściwy wskaźnik BMI, schudnąć lub spalić tkankę tłuszczową, to idealny produkt dla Ciebie.

Dobra wiadomość dla Panów – choć pierwotnie jest to produkt dostosowany raczej dla kobiet, dzięki temu, że ma w składzie Sinetrol, tak naprawdę nadaje się także dla mężczyzn. Mimo to, Panom pragnącym stosować suplementy diety polecany jest produkt dostosowany szczególnie dla nich – np. Therm Line Man.

Skład Therm Line Forte

Tabletki Therm Line charakteryzują się bogactwem dwóch niezbędnych dla skutecznego odchudzania substancji – chodzi o L-karnitynę oraz Sinetrol.

Dlaczego właśnie one?

Sinetrol, a więc ekstrakt z owoców tropikalnych, (grejfrutów, pomarańczy i guarany), bogatych w lipidy, lipozy i polifenole, skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

L-Karnityna, odpowiedzialna za transport kwasów tłuszczowych substancja, zwiększa efektywność odchudzania, ale w tym wypadku pełni role raczej dodatkowa.

Działanie Therm Line Forte

  • skutecznie wspiera odchudzanie
  • działanie antyoksydacyjne
  • podnosi odporność organizmu np. na działanie wolnych rodników
  • wspomaga utrzymanie dobrego poziomu cholesterolu

Jak przyjmować Therm Line?

Najlepiej przez 90 dni, 2 kapsułki dziennie – 2 razy dziennie, a więc razem 4. Poleca się przyjmowanie pierwej partii kapsułek 30 minut przed śniadaniem, a drugiej również 30 minut, ale przed treningiem.

Pamiętaj!

Nic nie dzieje się samo z siebie – najlepsze efekty uzyskasz, jeśli suplementację wspomożesz odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Nie musisz się głodzić i spędzać połowy dnia na siłowni, ale ruszaj się i dbaj o siebie, a szybko zauważysz pozytywne rezultaty!

Spróbuj i przybliż się do wymarzonej sylwetki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here