Wiele kobiet walczy z mankamentami urody związanymi z zaleganiem uporczywego tłuszczu w pewnych partiach ciała. Nie pomagają ani dieta, ani ćwiczenia pod okiem trenera personalnego, czy stosowanie kosmetyków, których celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej. Cała ta sytuacja wpływa negatywnie na ich stan emocjonalny, ponieważ są permanentnie niezadowolone ze swojego ciała oraz czynionych wysiłków, aby to zmienić. Zdarzają się również sytuacje, że w związku z ograniczeniem możliwości uprawiania sportu, również trudno uzyskać płaski i jędrny brzuch. Czy jest jakikolwiek sposób, aby rozwiązać tę patową sytuację? Czasami jedynym rozwiązaniem jest interwencja medyczna w postaci zabiegu, jakim jest liposukcja brzucha.

Czym jest liposukcja brzucha

Czy jest ktoś, kto nie słyszał kiedyś jakichkolwiek informacji dotyczących odsysania tłuszczu? Liposukcja to właśnie odsysanie tłuszczu z ciała pacjenta, które przeprowadzane jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej, przy pomocy specjalistycznych urządzeń rozbijający tkankę tłuszczową za pomocą laserów, a następnie odsysających na zewnątrz. Podczas jednego zabiegu można pozbyć się zatem bardzo dużej ilości tkanki tłuszczowej, która już nigdy nie wróci. Oczywiście pod warunkiem, że pacjentka lub pacjent będą przestrzegali diety. Już jeden zabieg odsysania powoduje diametralna różnica w wyglądzie tej części ciała, którą zajmował się chirurg. Dla niektórych osób to spełnienie marzenia o nowej sylwetce, dzięki kilkudziesięciu minutom interwencji lekarskiej.

Czy każdy może poddać się liposukcji brzucha

Odsysanie tłuszczu to interwencja medyczna, zatem kwalifikacja do zabiegu musi być przeprowadzona przez wykwalifikowanego lekarza, który wcześniej przeprowadzi bardzo dokładny wywiad oraz zapoznaj się z wynikami badań, zleconych wcześniej do wykonania. Bez kompletnych wyników niestety nie uda się ruszyć dalej całej procedury kwalifikacji. Lekarz musi mieć pewność, że zabieg nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla organizmu pacjentki klub pacjenta. Jeżeli na tym etapie nie ma żadnych przeciwwskazań, lekarz ogląda ciało oraz te obszary, które miałyby zostać poddane zabiegowi liposukcji. Tak naprawdę z bardzo wieloma mankamentami sylwetki liposukcja doskonale sobie radzi, ponieważ laser dociera nawet do bardzo trudno położonych miejsc w ciele pacjenta, których nie da się wyrzeźbić zwykłymi ćwiczeniami. Dlatego wszystkie swoje wątpliwości warto rozwiać podczas spotkania z lekarzem, który poinformuje nas czy liposukcja to najlepsze rozwiązanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: http://www.lipoline.pl/liposukcja/oferta-liposikcji/dlakobiety.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here