Chcąc przejść na zdrowy tryb życia, warto jest zacząć nie tylko od uprawiania jakiegoś sportu (biegania, jazdy na rowerze czy chodzenia na siłownię) ale przede wszystkim zmienić swoje nastawienie. Pomoże w tym dieta pudełkowa, która wprowadzi zdrowe produkty do codziennego menu a tym samym zadba o to, by czuć się i wyglądać świetnie!

Catering dietetyczny

Przejście na dietę zwykle kojarzy się z wielkimi wyrzeczeniami i godzinami spędzonymi w kuchni na przygotowywaniu wyszukanych potraw. Najpierw oczywiście trzeba dłuższy czas spędzić w supermarkecie w poszukiwaniu zdrowych bio-produktów. Następnie wystać się w kolejce do kasy, zapłacić niebotycznie ogromną sumę i zacząć przygotowywać kolorowe potrawy, które – nie oszukujmy się – nie zawsze wyjdą za pierwszym razem. Na szczęście jest na to prosty sposób! Catering dietetyczny – czyli dieta z dowozem do domu, pod same drzwi! Brzmi wspaniale, prawda?

Dietę taką można oczywiście zamówić pod każdy wskazany adres, na przykład do zakładu pracy. W ten sposób zawsze pod ręką będzie zdrowy i smaczny posiłek, bogaty w składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Dieta jest zbilansowana i dopasowywana do zamawiającego. Każdy, kto chce zrzucić kilka kilogramów bądź utrzymać obecną wagę, otrzyma odpowiedni dla siebie posiłek. Jego zadaniem będzie wyłącznie pamiętać o tym, by zawartość kolejnych opakowań została zjedzona.

Dieta z dowozem do domu – dieta dla każdego

Firma cateringowa oferuje zróżnicowane diety, dopasowane do różnych upodobań i zwyczajów potencjalnych klientów, ale i do ich zdrowia. Znajdzie się tutaj coś dla sportowców, coś dla wegetarian czy wegan, ale i dla osób z nietolerancją laktozy. Poniżej umieszczony został krótki opis tego, co oferują niektóre z diet:

– dieta SportMaster – dieta dla sportowców, potrzebujących duży zasób energii. Skompletowane w tej diecie produkty, uzupełniają utracone podczas intensywnych treningów witaminy i minerały. Wzbogacone są o pełnowartościowe białka i węglowodany.

– dieta Bez Laktozy – opracowana została z myślą o osobach, które nie mogą spożywać laktozy, czyli mleka i wszelkich pochodnych. Ustalone menu, oparte jest na produktach bez-laktozowych, z mleka koziego a także owczego.

– PaeloMaster – dieta dla osób aktywnie uprawiających sport, jednak które borykają się z nietolerancjami pokarmowymi. W głównej mierze, menu takie składa się z produktów nieprzetworzonych (jaja, ryby, mięso, warzywa, owoce, pestki, orzechy). Z jadłospisu wyeliminowano również produkty zbożowe oraz mleczne.

Dietę można dobrać dla każdego, tym bardziej, jeśli jest to dieta pudełkowa. Catering dietetyczny, to idealne rozwiązanie i dla dużych korporacji, i dla małych firm, i dla prywatnych osób. Dieta z dowozem do domu, to strzał w dziesiątkę dla wszystkich.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://masterdieta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here