kreatyna

Kreatyna jest bardzo popularna wśród entuzjastów kulturystyki. Dowiedz się, czym jest ten związek oraz kiedy warto go stosować. Poznaj kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym dużo łatwiej uzyskasz oczekiwane efekty i zrealizujesz swoje cele treningowe. 

Co to jest kreatyna?

Kreatyna to związek o strukturze podobnej do aminokwasów. Występuje naturalnie w wielu produktach spożywczych (ryby, wieprzowina, wołowina), a także wytwarzany jest w wątrobie, nerkach i trzustce człowieka. Zdecydowana większość kreatyny magazynowana jest w mięśniach, a dzięki suplementacji można jej ilość zwiększyć. 

Warto zaznaczyć, że organizm rozkłada niewielką część kreatyny, zatem wytwarzana jest ponownie z aminokwasów zawartych w pokarmie, jednak znacznie łatwiej przyswoić ją z dostępnych na rynku suplementów. Aby proces ten przebiegał bez zakłóceń, warto sięgnąć po wysokiej jakości produkty w tabletkach lub w proszku. 

Dziś najlepszą kreatynę możesz bez trudu kupić w sklepie internetowym Activlab, który cieszy się uznaniem wśród wielu klientów. Wystarczy odwiedzić stronę https://www.activlab.pl/pl/c/Kreatyna/65 i zapoznać się z bardzo bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. To świetna propozycja dla najbardziej wymagających.

Kiedy warto stosować kreatynę?

Podczas intensywnych ćwiczeń lub biegów organizm wykorzystuje kreatynę do wytworzenia ATP, czyli głównego nośnika energii. Powodzenie treningu w dużej mierze zależy od tego, czy mięśnie mają wystarczającą ilość ATP, a co za tym idzie – odpowiednią ilość kreatyny. 

Suplementacja przeznaczona jest więc dla osób, które chcą cieszyć się dłuższym, a przede wszystkim efektywnym treningiem. To z kolei przełoży się na łatwiejszą realizację celów treningowych. Może być to zarówno redukcja tkanki tłuszczowej, jak i zwiększenie masy mięśniowej. Przekonało się o tym wielu klientów sklepu Activlab, którzy zawsze stawiają na produkty najwyższej jakości.

Czy stosowanie kreatyny jest bezpieczne?

Stosowanie kreatyny zawsze jest bezpieczne, jeśli tylko mowa o produktach ze sprawdzonego źródła. Ponadto należy pamiętać, że osoby ze schorzeniami nerek powinny skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem środka. W dodatku kreatyna nie jest sterydem anabololicznym, a bezpieczeństwo potwierdzają liczne badania naukowe. Warto przypomnieć, że związek ten naturalnie znajduje się w mięśniach. 

W sklepie Activlab kupisz wyłącznie przebadane produkty, które odpowiednio dawkowane są w 100% bezpieczne i zapewnią oczekiwane efekty. Jeżeli jednak zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą kreatynę dla siebie, możesz zapytać doświadczoną obsługą. Specjaliści na pewno pomogą Ci sięgnąć po rozwiązanie idealnie dopasowane do osobistych potrzeb. Wybieraj spośród wielu sprawdzonych oraz polecanych przez ekspertów produktów i ciesz się udanym treningiem za każdym razem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here