Co kupić miłośnikowi biegania

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny, który lubi biegać i to niezależnie od pory roku czy panującej na zewnątrz aury, poniżej znajdziesz kilka pomysłów na gadżety, które mogą mu się spodobać. Jakie to przedmioty?

Zegarki sportowe dla mężczyzn

W tej kategorii sprzętu znajdziemy zarówno tanie smartbandy, jak i w pełni profesjonalne zegarki męskie sportowe wyposażone w zaawansowane funkcje umożliwiające kontrolowanie wielu parametrów biegu. Proste w obsłudze smartbandy pozwolą m.in. kontrolować szybkość marszu lub biegu, zliczą ilość przebytych w ciągu dnia kroków i zmierzą pokonany przez biegacza dystans. Wiele z nich można zintegrować ze smartfonem, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem sięgać po telefon, gdy chcemy odebrać wiadomość. Zaawansowane zegarki męskie sportowe zwykle wyposażone są w moduł GPS i pulsometr, który mierzy tętno biegacza. Dzięki nim można kontrolować szybkość biegu, czas treningu, sprawdzać przebyty dystans (łącznie z zapisem trasy biegu), a także aktualną i średnią wartość pulsu. To bardzo użyteczne informacje, zwłaszcza dla kogoś, kto będzie umiał je wykorzystać dla poprawy efektywności swoich codziennych treningów biegowych.

Akcesoria przeciwsłoneczne

W związku z tym, że zakup profesjonalnej odzieży dla biegaczy wymaga znajomości upodobań konkretnej osoby, a także wiedzy na temat jej wzrostu i wagi, bezpieczniejszym wyborem będzie zakup uniwersalnych akcesoriów przeciwsłonecznych. W odróżnieniu od męskich zegarków sportowych tego typu gadżety są znacznie tańsze, w związku z czym ich zakup będzie dobrą opcją dla kogoś, kto dysponuje nieco mniejszym budżetem przeznaczonym na zakup prezentu dla biegacza. Dobrym przykładem użytecznych i tanich akcesoriów przeciwsłonecznych dla biegaczy mogą być klasyczne czapeczki z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne czy specjalne pasy z miejscem na bidon. Sam bidon, który gwarantuje wygodny dostęp do wody lub napoju izotonicznego, również będzie ciekawym pomysłem na prezent, zwłaszcza jeśli wybierzesz jego wysoce profesjonalną wersję.

Do listy gadżetów, jakie można sprezentować biegaczom, doliczyć można również różne rodzaje toreb sportowych, specjalnych plecaków czy akcesoriów do biegania zimą, takich jak rękawiczki, ocieplacze na nogi i ręce czy czapki. Gdy wiemy, że biegacz, którego chcemy obdarzyć prezentem, ma w swojej kolekcji różne zegarki męskie sportowe, możemy dokupić do nich profesjonalny pulsometr lub zainwestować w porządny stoper sportowy dobrej marki. Jeśli dobrze znamy taką osobę, możemy pokusić się również o zakup dla niej wysokiej klasy butów sportowych do biegania czy odzieży termoaktywnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here