Prezenty na choinkę - idealne dla miłośniczki fitnessu

Święta bożonarodzeniowe to doskonała okazja, aby obdarować najbliższe osoby wyjątkowym prezentem. Każdy wręczony upominek sprawia ogromną radość, jeśli jest trafiony. Estetycznie wyglądająca sylwetka stanowi dziś podstawę dla większości współczesnych kobiet. Zatem każdą miłośniczkę fitnessu warto obdarować niezawodnym sprzętem czy akcesoriami sportowymi.

Od pewnego czasu moda na bycie „fit” opanowała serca oraz umysły większości Polek, które to uwielbiają chodzić do klubu fitness lub ćwiczyć regularnie w domu. Takie kobiety warto w wyjątkowy czas świąteczny obdarować wyjątkowym upominkiem świątecznym zgodnym z jej osobistymi zainteresowaniami. Jaki sprzęt i akcesoria do ćwiczeń w domu wybrać, aby sprawić jej ogromną radość i jeszcze bardziej zachęcić do wykonywania ćwiczeń?

Rowery treningowe idealne na prezent

We współczesnych czasach trening siłowy czy wytrzymałościowy wcale nie musi oznaczać wizyty na siłowni. Dzięki nowoczesnym urządzeniom można skuteczne pracować nad swoją kondycją bez konieczności wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy wyposażyć się w dobry rower magnetyczny. To doskonałe urządzenie do ćwiczeń, dzięki niewielkim gabarytom świetnie sprawdza się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Rowery treningowe są wysokiej jakości urządzeniami, pozwalającymi w komfortowy sposób ćwiczyć w domowym zaciszu. Parametry treningu na rowerze można na bieżąco kontrolować na czytelnym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Można tu odczytać czas, prędkość, przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii oraz poziom tętna.

Każdy wysokiej jakości rower magnetyczny dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów pracuje bardzo płynnie oraz cicho, dzięki czemu można ćwiczyć podczas ulubionego serialu bez obaw, że będzie nam przeszkadzać głośne urządzenie. Zobacz rowery treningowe na Allegro, aby wybrać taki, który sprawić ukochanej osobie mnóstwo radości.

Orbitreki idealne do ćwiczeń mięśni

Wybór orbitreków na rynku sportowym jest ogromny. Urządzenie to łączy w sobie elementy bieżni oraz rowerku treningowego.

Dzięki ich optymalnemu projektowi gwarantują one zawsze ergonomiczny trening wytrzymałościowy, pozwalający na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto stymulują one rozwój najważniejszych partii mięśniowych. Trening angażuje do pracy ramiona, nogi oraz brzuch.

Dzięki fabrycznie wyważonym komponentom, odpowiednio dobranej wadze koła zamachowego oraz magnetycznym systemom oporowym trening redukuje ryzyko urazu oraz wszelkiej kontuzji stawów.

Systematyczna aktywność z wykorzystaniem tego urządzenia poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm oraz pomaga wymodelować smukłą sylwetkę. Trening nie powinien być krótszy niż 35 minut i warto go powtarzać 3-4 razy w tygodniu. Zobacz orbitreki na Allegro i wybierz taki, który będzie idealny dla potrzeb obdarowanej osoby.

Gadżety idealne na prezent świąteczny

W sklepach sportowych nie brakuje bardzo ciekawych gadżetów, które to mogą okazać się świetnym prezentem dla każdej fitneski. Zazwyczaj kobiety przywiązują znacznie większą wagę do ubrań niż mężczyźni.

Warto zatem bliską sercu kobietę obdarować wysokiej jakości legginsami, koszulką czy spodenkami sportowymi, które to świetnie chłoną wilgoć, dzięki czemu trening jest miły i przyjemny. Inne sprawdzone prezenty to:

  • butelka z filtrem – dzięki któremu woda z kranu jest pozbawiona zapachu chloru.
  • skakanka, – która to pozwala odpowiednio przyspieszyć tempo metabolizmu oraz spalać tkankę tłuszczową.
  • rękawiczki treningowe – które chronią przed powstaniem obtarć czy obrzęków.
  • pulsometr- który to będzie nie tylko monitorować nasze tętno w trakcie trwania całego treningu, ale dodatkowo wskaże ilość spalonych kalorii.
  • worek sportowy – w którym będzie można umieścić wychodząc na trening słuchawki, butelkę wody, kluczyk czy ręcznik
  • odżywka białkowa – która to wspomaga procesy regeneracji oraz zaopatruje mięśnie w niezbędne aminokwasy, skutecznie hamując głód oraz nakręcając metabolizm

To tylko niektóre propozycje na sprawdzony prezent świąteczny dla intensywnie trenujących kobiet. Wybór akcesoriów i gadżetów na rynku sportowym jest ogromny, zatem każdy klient może wybrać taki prezent, który w pełni ucieszy obdarowaną osobę.

Sprawdź też solidne bieżnie treningowe na https://allegro.pl/kategoria/trening-fitness-bieznie-110133

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here