Physiolab

0
2027

Physiolab jest obecnie najnowocześniejszym zabiegiem kosmetycznym, z którego korzysta coraz więcej osób. Physiolab jest zabiegiem, który tonizuje skórę, odżywia ją i dodatkowo stymuluje i pielęgnuje. Jego podstawowym zadaniem jest wyrównanie kolorytu, dzięki czemu zostaje wytworzony kamuflarz transparentny. Dodatkowym plusem są również substancje naturalne, które wchodzą w skład physiolab.

Physiolab wskazania do zabiegu

Physiolab przeznaczony jest dla osób, które mają problem z:

– matową, suchą i zniszczoną cerą,

– cerą palacza,

– skłonnościami do powstawania zaczerwienień,

– dobrze widocznymi cieniami pod oczami,

– skórą tłustą,

– brakiem elastyczności,

– rozszerzonymi porami,

– przebarwieniami,

– skórą atopową,

– skórą skłonna do alergii,

– starzeniem się skóry,

– zmianami hormonalnymi.

Physiolab przeciwwskazania

Przed przystąpieniem do zabiegu należy udać się na konsultację do lekarza do osoby, która będzie wykonywała zabieg. Physiolab nie może być wykonany jeśli występują takie przeciwwskazania jak:

– widoczne infekcje skórne,

– ciążą,

– karmienie piersią,

– możliwość wystąpienia alergii, na któryś ze składników physiolab,

– choroba,

– przeziębienie,

– osłabienie układu odpornościowego,

– świeża opalenizna,

– wiotkość skóry,

– przebyte zabiegi chirurgiczne w niedawnym czasie,

– bliżny,

– otwarte rany na skórze,

– zapalenie skóry,

– trądzik różowaty,

– trądzik ropowiczy,

– AZS,

– toczeń,

– stwardnienie rozsiane.

Physiolab na czym polega zabieg?

Jak w każdym zabiegu, tak i w physiolab najważniejsze jest oczyszczenie skóry, a tym samym przygotowanie jej do zabiegu. Przed zabiegiem powinno się wykonać lekkie złuszczenie skóry jednak, w tym wypadku wszystko jest uzależnione od rodzaju cery. Jeśli mamy cerę tłusta to takie złuszczanie najlepiej jest zrobić nawet tydzień wcześniej przed planowanym zabiegiem. W zabiegu physiolab zostają zastosowane koreańskie ampułki, które zawierają naturalne substancje pomagające w regeneracji i odnowie skóry.

Dodatkowo zabierają barwniki, również pochodzenia naturalnego, które wyrównują koloryt i niwelują przebarwienia. Zabieg physiolab polega na wprowadzeniu preparatu zawartego w ampułkach pod naskórek, za pomocą sterylnych i jednorazowych igieł. Zabieg nie jest zabiegiem inwazyjnym, bezbolesnym, jednak wszystko zależy od poziomu bólu jaki jest dana osoba wytrzymać. Zabieg physiolab można wykonywać co dwa tygodnie lub tylko wtedy kiedy mamy na to ochotę, albo mamy jakieś ważne wyjście.

Dzięki zabiegowi skóra zostaje lepiej nawilżona, odżywiona i rozjaśniona. Wszystkie substancje zawarte w ampułkach są pochodzenia roślinnego, w których znajdują się skoncentrowane ekstrakty i wyciągi z roślin.

Physiolab preparaty

Na rynku jest dostępnych wiele preparatów, które przeznaczone są do wykonania zabiegu physiolab. Wśród nich najczęściej stosowanymi preparatami, w gabinetach medycyny estetycznej są:

– MESO FOUNDATION CAMO2,

– MESO FOUNDATION CAMO3,

– MESO REJUVENATE,

– MESO REVIVE ELIXIR,

– BB GLOW MESO FOUNDATION CAMO 3,

– BB GLOW MESO FOUNDATION CAMO 1,

– BB GLOW MESO FOUNDATION CAMO 2,

– Physiolab Mesogel V6 VITA Elixir.

Pamiętać należy, że tylko dobre jakościowo produkty, zapewnia nam gwarancję satysfakcji i odpowiednie rezultaty, dzięki którym będziemy wyglądać olśniewająco i dużo młodziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here