Nie daj się zaskoczyć zimie! Wybierz Moon Boot, ciesz się komfortem i wyglądaj stylowo!

0
1893

Wybór butów zimowych nie jest łatwym zadaniem, w końcu każdy z nas marzy, aby posiadać ciepłe, solidne, chroniące przed wilgocią i stylowe obuwie zimowe. Buty spełniające wszystkie nasze oczekiwania to najlepsze rozwiązanie na lata, pozwalają w pełni cieszyć się zimową aurą, a także gwarantują oryginalny wygląd każdego dnia.

Jeszcze kilka lat temu ciężko było znaleźć odpowiednie obuwie zimowe, które zapewnia ciepło, suchość i ekskluzywną prezencję. Obecnie za sprawą rozwoju technologicznego i przemysłowego, a także dzięki nowoczesnym technikom produkcji obuwia na rynku pojawiły się wyjątkowe buty zimowe, określane mianem Moon Boot.

Obuwie Moon Boot to niecodzienne połączenie starodawnych klasycznych śniegowców z obecnymi trendami modowymi. Buty wzorowane są na podobieństwo obuwia astronautów, mają wyjątkowy kształt, zapewniają suchość i ciepło, a także zaskakują ciekawym wzornictwem. Dostępne są w szerokiej palecie kolorów, przeróżnym fasonie np.  motyw bajkowy lub komiksowy, a także w ponadczasowych i sprawdzonych rozwiązaniach modowych.

Co sprawia, że Moon Booty są wyjątkowym i niezawodnym obuwiem zimowym?

Pierwsze obuwie Moon Boot zostało stworzone przez Giancarlo Zanatta, który zafascynował się wyprawą na księżyc. Oglądając relację z tego wydarzenia jego uwaga głównie została skupiona na butach astronauty. Obuwie, które dostrzegł podczas oglądania wyprawy na księżyc tak bardzo go poruszyło, że zapragną zaprojektować podobne. Nic zatem dziwnego, że obuwie nazywane Moon Booty jest dość specyficzne, jedni zakochują się w nim od razu, inni zaś potrzebują nieco więcej czasu do pełnej akceptacji.

Moon Boot to pewnego rodzaju unikatowe „dzieło sztuki”, które nie tylko zapewnia wystarczającą ochronę przed zimnem i wilgocią, lecz również jest wynikiem połączenia historii z nowoczesnymi trendami modowymi. Wyróżnia się niecodzienną formą i ciekawymi detalami, każda para obuwia to mnóstwo ekskluzywnych dodatków oraz nietypowych elementów dekoracyjnych. Nie ma mowy o rutynie, w zależności od rodzaju Moon Booty mogą mieć formę klasyczną – jednolite modele, nieco bardziej urozmaiconą – wyposażone w puszek lub kolorowe dodatki lub wyjątkowo fenomenalną – kosmiczna grafika, dodatki cekin, czy też srebrna skóra cielęca.

Obuwie Moon Boot produkowane jest tylko i wyłącznie z wysokiej jakości naturalnych materiałów i dodatków dbających o jego niezawodną wytrzymałość. Zimowe modele wyposażone są w specjalne usztywnienia umożliwiające utrzymanie prawidłowej postawy ciała, warstwy ocieplenia np. z miękkiego owczego kożucha gwarantujące optymalną temperaturę wokół stóp, a także antypoślizgowe i odpowiednio wyprofilowane podeszwy pozwalające na swobodne i komfortowe poruszanie się pod oblodzonych i ośnieżonych nawierzchniach. Wysokiego gatunku materiały np. skóra cielęca lub owcza, wełna o najwyższej jakości umożliwiają wieloletnią eksploatację butów bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Moon Booty to inwestycja na lata, która zagwarantuje zjawiskowy wygląd, ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a także pozwoli poczuć się ,,nieziemsko” . Jeśli jeszcze nie posiadasz odpowiednich butów na zimę, już dziś sprawdź ofertę Moon Bootów na sportofino.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here