piątek, Wrzesień 25, 2020

Spalanie tkanki tłuszczowej – 3 niezawodne sposoby na szybkie odchudzanie

0
Spalanie tkanki tłuszczowej

Odchudzanie to długotrwały proces, który nie polega jedynie na unikaniu jedzenia wysokokalorycznych posiłków. Spalanie tkanki tłuszczowej zależy bowiem od wielu aspektów – znaczenie ma regularna aktywność fizyczna, suplementacja i właściwa podaż wody.

  1. Redukcja tłuszczu a ćwiczenia
  2. Suplementy na odchudzanie
  3. Woda – wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej

Redukcja tłuszczu wymaga wyważonej diety, uzupełnionej ćwiczeniami i suplementacją. Nadmierne zmniejszenie przyjmowanych kalorii czy nadmiar treningów mogą jedynie zaszkodzić. Aby spalanie tkanki tłuszczowej było efektywne, warto trzymać się kilku prostych zasad.

Redukcja tłuszczu a ćwiczenia

Sport to zdrowie, ale tylko wtedy, jeśli uprawiany jest w odpowiednich interwałach czasowych i z właściwą intensywnością. Nagłe zwiększenie treningów z jednego do siedmiu w tygodniu może mieć bardzo negatywne skutki – organizm będzie przemęczony, co odbije się na codziennych aktywnościach. Warto więc ćwiczyć z głową, a więc dobierać ćwiczenia do swoich możliwości i preferencji, a także zmieniać rodzaj ćwiczeń, np. jeśli jednego dnia trening opiera się na ćwiczeniach cardio, drugiego warto skupić się na jednej partii ciała, a kolejnego dnia na innej.

Suplementy na odchudzanie

Owiane złą sławą suplementy na odchudzanie wykazują dużą skuteczność, jednak jedynie w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Tabletki, zawiesiny czy kapsułki sprawiają, że spalanie tkanki tłuszczowej przyspiesza, ponieważ zadaniem tych środków jest pobudzenie metabolizmu. Organizm potrzebuje więcej energii, a więc sięga do swoich zapasów w postaci tkanki tłuszczowej, co w połączeniu ze zmniejszoną podażą kalorii oraz ćwiczeniami, przynosi wymierne efekty. Zatem, chcąc przyspieszyć odchudzanie, warto sięgnąć po dobrej jakości suplementy.

Woda – wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej

Picie wody to warunek konieczny do spełnienia, jeśli proces odchudzania ma być efektywny. Ludzki organizm jest zbudowany w ponad 70% z wody, dlatego jej niedobór odbija się na wszystkich partiach ciała. Wodę należy spożywać regularnie przez cały dzień. Pierwszą szklankę warto wypić już przed śniadaniem – aby przyspieszyć metabolizm można dodać do niej sok z cytryny, który jest źródłem błonnika pektynowego, odpowiadającego bezpośrednio za osłonę układu pokarmowego. Woda z cytryną spowalnia też wchłanianie cukru i zmniejsza wydzielanie insuliny. Dłużej utrzymuje się więc uczucie sytości, a co za tym idzie, zmniejsza się ochota na jedzenie i podjadanie przekąsek między posiłkami.

Jak zostać instruktorem fitnessu?

0
fitness

Z biegiem czasu powiększyła się świadomość dotyczące zdrowego odżywiania się i zdrowego trybu życia. Spowodowało to coraz większe zainteresowanie aktywnością fizyczną. Niektórzy wybierają dom jako miejsce do ćwiczeń, ale inni wolą uprawiać sport pod okiem fachowców. To właśnie dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się fitness. Zazwyczaj zajęcia organizowane są w grupach, co dodaje dodatkowej motywacji. Czy zastanawialiśmy się jednak co należy zrobić, aby zostać instruktorem fitnessu? Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/instruktor-fitness-to-juz-zawod-zderegulowany-sprawdz-jak-zostac-instruktorem-fitnessu/

Jakie wymagania są niezbędne do podjęcia pracy jako instruktor fitnessu?

Jeszcze tak niedawno, aby prowadzić zajęcia z fitnessu, należało mieć dyplom uczelni wyższej o charakterze sportowym. Do tego należało mieć odpowiednią specjalizację instruktorsko. W niektórych miejscach potrzebne było ukończenie szkoły średnie i przyspieszonego kursu na instruktora fitnessu. Do niedawna taki był obowiązek prawny. Dzisiaj zawód ten został całkowicie odmieniony. Praca jako instruktor fitness to może podjąć każdy, kto czuję się do tego zdolny i chętny. Nie jest to jednak w stanie przekonać pracodawców i klientów, zatem co należy zrobić przysmak aby nim zostać?

Kurs na instruktora fitnessu

Nie ma formalnych wymagań dotyczących wykształcenia czy certyfikacji zawodowych do wykonywania tego zawodu, jednak pracodawca spojrzy na ciebie inaczej jeżeli będziesz posiadał jakieś doświadczenie w tej dziedzinie. Nie ma większość pracodawców życzy sobie, aby okazać jakieś udokumentowanie swoich umiejętności czy wiedzy zawodowe. W ramach tego najlepiej jest skorzystać z kursu na instruktora fitness. Dzięki niemu możemy zdobyć odpowiednie kwalifikacje zawodowe i starać się o wymarzoną pracę. Organizowane są one w praktycznie każdym mieście, a także w wielu mniejszych miejscowościach. Oferta pracy jest naprawdę szeroka i składa się z kursów dla początkujących oraz tych, którzy posiadają już jakieś doświadczenia z fitnessem. Doświadczeni koledzy radzą, aby najpierw zdobyć uprawnienia do prowadzenia aerobiku. Dzięki temu opanujemy podstawy klasycznego fitnessu i łatwiej będzie nam znaleźć zatrudnienie jako instruktor.

Zobacz też: http://mitomamka.pl/ile-jest-w-stanie-zarobic-technik-handlowiec-zarobki-technika-handlowca/

Akcesoria rowerowe – praktyczne dodatki

0
akcesoria rowerowe

Rower zakupiony i co dalej? Jakie akcesoria rowerowe kupić? Które są te najważniejsze i konieczne? Co się przyda? Te i podobne pytania zadaje sobie każdy, kto rozpoczyna przygodę z jazdą na rowerze. Pewne jest, że akcesoria to bardzo istotne elementy wyposażenia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ale także i wygodę oraz przyjemność jazdy na rowerze. Możemy je podzielić na akcesoria dla samego rowerzysty i akcesoria do roweru. Co wybierzemy, zależy od tego, jak często będziemy naszego roweru używać, na jakich trasach, w jakich warunkach atmosferycznych, itd.

Zasady stosowania kreatyny

0
Zasady stosowania kreatyny

Regularny trening prędzej czy później zacznie przynosić efekty. Niestety nie zawsze są one zgodne z oczekiwaniami. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, to przede wszystkim nie powinieneś się zniechęcać. W takiej sytuacji możesz zwiększyć intensywność treningu oraz przemyśleć wprowadzenie odpowiedniej suplementacji. Dobrym pomysłem może okazać się kreatyna.

W jaki sposób kreatyna działa na organizm?

Kreatyna to substancja, która jest pochodną trzech aminokwasów, a mianowicie argininy, glicyny i metioniny. Aminokwasy te podlegają procesowi syntezy w wątrobie. Musisz wiedzieć, że w 95% kreatyna jest magazynowana w Twoich mięśniach. Pozostała część znajduje się w wątrobie, nerkach i mózgu. Przeciętny poziom kreatyny w suchej masie mięśniowej oscyluje wokół 120 mmol/kg. Dzięki odpowiedniej suplementacji możesz zwiększyć tę wartość do poziomu 170 mmol/kg.

Dlaczego powinieneś zadbać o podwyższenie poziomu kreatyny w mięśniach? Ponieważ kreatyna odpowiada za syntezę białek mięśniowych. Im wyższy jej poziom, tym szybciej zachodzi proces syntezy. To z kolei przekłada się na przyrost tzw. suchej masy mięśniowej. Kreatyna jest bardzo często utożsamiana ze sterydami. Jest to błędne rozumowanie. Kreatyna w naturalnej formie występuje w organizmie człowieka. Analogicznie jak to ma miejsce w przypadku białka. Dlatego zaliczamy ją do kategorii suplementów diety. Specjaliści uważają kreatynę za najlepszy suplement na poprawę siły i masy. Istotny jest fakt, że przyjmowanie kreatyny nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Działanie kreatyny skupia się na zmniejszeniu progu bólu mięśniowego i zwiększeniu siły. Dzięki temu będziesz w stanie nie tylko podnosić większy ciężary, ale także wykonywać większą liczbę powtórzeń. Kreatyna wiąże wodę w komórkach, dzięki czemu zwiększa syntezę białek. To z kolei ułatwia włóknom mięśniowym szybszą regenerację. Efektem jest wyraźny przyrost masy mięśniowej. Przeprowadzone badania jasno pokazują, że większą podatność na działanie kreatyny wykazują włókna mięśniowe typu II (szybko kurczliwe).

Jak należy dawkować kreatynę?

Rozważając suplementację kreatyną, musisz zdać sobie sprawę, że samo jej przyjmowanie nie spowoduje przyrostu masy mięśniowej. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku trening oraz zbilansowana dieta. Trenując regularnie, w pewnym momencie dojdziesz do punktu, w którym postępy będą o wiele mniejsze aniżeli na początku. To idealny moment na wprowadzenie suplementacji kreatyną. Optymalna dawka dla organizmu do 3-5 gr/dobę. Najlepiej przyjmować kreatynę po treningu, ponieważ wtedy jest ona najlepiej przyswajana przez organizm. Aby odpowiednio pobudzić organizm, możesz też przyjąć dawkę kreatyny bezpośrednio przed treningiem. Powinieneś pamiętać, aby cykl przyjmowania kreatyny nie przekraczał 8 tygodni. Po tym czasie powinieneś zrobić sobie miesięczną przerwę.

Więcej informacji na temat suplementów diety możesz znaleźć na stronie https://www.proteintower.eu/. Sklep Protein Tower oferuje szeroki wybór suplementów diety dla osób aktywnych. Znajdziesz tam nie tylko kreatynę, ale także odżywki białkowe, aminokwasy, witaminy i minerały. Pamiętaj jednak, że suplementacja jest tylko dodatkiem do regularnego treningu i zbilansowanej diety.

Totalna metamorfoza roweru – od czego zacząć i jak ją przeprowadzić?

0
Totalna metamorfoza roweru – od czego zacząć i jak ją przeprowadzić

Jak wiadomo większość z nas jest estetami i wzrokowcami. Dlatego też zwracamy uwagę nie tylko na samą funkcjonalność danej rzeczy, ale także na to, jak się prezentuje. Nie od dziś wiadomo, że kupując rower cenimy nie tylko jego jakość, ale także estetykę. Można powiedzieć, że to nieco próżne, ale tutaj należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy przypadkiem ten świat nie jest próżny? Skoro wiemy, że jest, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasz rower przeszedł totalną metamorfozę. Na naszą obronę niech świadczy fakt, że nie będzie ona kosztowna.

Styl przez duże „S”, choć styl dla każdego znaczy co innego

Stylu nie można kupić, wszak styl albo się ma, albo też nie, ale jednocześnie dla każdego pojęcie stylowy można oznaczać co innego. W końcu o gustach się nie dyskutuje. Zatem nie będziemy oceniać czy coś jest passe czy może ou mode. Zatem przechodząc do rzeczy naszą metamorfozę rozpoczniemy od miany całej estetyki jednośladu i do tego celu użyjemy oleiny bądź też naklejek na rower. Pamiętajcie, aby wybrać takie, które Was zachwycają. Jeżeli lubicie militarny styl, to stwórzcie rower w estetyce moro. Z kolei dla miłośniczek glamour polecamy coś na wysoki połysk, a  dla osób preferujących skandynawski minimalizm sprawdzi się okleina imitująca naturalne drewno.  Pamiętajcie, aby przed aplikacją czy to okleiny czy to naklejek bardzo dokładnie wyczyścić rower, a następnie go wysuszyć, tylko tak będą się dobrze trzymać. Skoro rower jest już oklejony, to czas pomyśleć o drobnych detalach, a mianowicie na  rowerowe opony możecie zawiesić koraliki modułowe, dzięki którym nabierze on jeszcze większego charakteru i na pewno będzie przyciągał uwagę.

Opony – wybór ma znaczenie

Bądźmy szczerzy, są rzeczy ważne, ważniejsze i najważniejsze, a do tych ostatnich na pewno można zaliczyć bezpieczeństwo. Zatem jeżeli zależy Wam, aby Wasz jednoślad był piękny i stylowy, to postawcie na ozdoby, ale jeżeli chcecie aby przeszedł totalną metamorfozę, to pamiętajcie, żeby zadbać o bezpieczeństwo i tutaj wybierzcie odpowiednie opony do roweru, szczególnie jeżeli Wasze są zdarte i stare. W tym przypadku obowiązuje jedna zasad, a mianowicie, im większe opony, tym można szybciej jechać, ale i mniej odczuwa się drgania. Z kolei mniejsze opony zapewniają łatwiejsze pokonywanie nawet bardziej trudnych zakrętów i sprawdzą się na górskich trasach.

Dobre siodło nie jest złe

Zadbaliśmy już o piękno, ale i bezpieczeństwo, bo o tym, że trzeba sprawdzić hamulce chyba nie musimy przypominać? Czas najwyższy zadbać jeszcze o coś także ważnego, a mianowicie wygodę i tutaj należy wybrać odpowiednie siodełko. Otóż pamiętajcie, że szukając najlepszego modelu dla siebie, musicie zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodę, a dopiero potem zacznijcie analizować czy pasuje do Waszego sprzętu. Najlepszym wyborem są wysokiej klasy modele z elastycznej pianki bądź też żelowe, które są ergonomiczne. Dostępne są również warianty typy damski/męski i także pod tym katem należy wybierać. Dzięki temu wygoda jazdy będzie jeszcze większa.

Drobne dodatki na wagę Waszego stylu

Rower, jak wiadomo nie od dziś, służy nie tylko rekreacji, wszak ma się także bardzo dobrze prezentować. Jeżeli chcecie, aby nabrał jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, postawcie na drobne detale i ciekawe ozdoby, ale takie, które także wpłyną na bezpieczeństwo jazdy. Oczywiście mowa tutaj o dzwonkach, w końcu pełnią funkcję informacyjną i ostrzegawczą, a za sprawą ciekawego kształtu stanowią dodatkową ozdobę. Możecie postawić na śmieszne modele w kształcie uśmiechniętej buźki, ale także na coś bardziej stonowanego, np. klakson. Możliwości jest multum. Zadbajcie jeszcze o praktyczne rozwiązania, czyli zaopatrzcie się np. w wiklinowy koszyczek, bądź też plecak lub torbę. Możliwości macie naprawdę sporo.

Rower może być reprezentantem Waszego stylu, zatem ozdóbcie go tak, by świetnie się prezentował.  Nie patrzcie co podoba się innym, lecz Wam,  tym bardziej, że metamorfoza jednośladu wcale nie musi być kosztowna, a dzięki niej nawet stary rower zyska ciekawy charakter i będzie jeszcze lepiej się prezentował. A więc nie pozostaje nic innego jak rozpocząć metamorfozę swojego modelu.

Ból pleców, a rwa kulszowa – najważniejsze informacje

0
Ból pleców, a rwa kulszowa

Ewidentnie odczuwacie ból pleców? Obawiacie się, że jest to rwa kulszowa? Trzeba jednak od razu wyraźnie podkreślić, że nie zawsze tak się jednak dzieje. Czasami ból pleców jest bowiem spowodowany przez inne przyczyny. Jak sprawdzić, na własną rękę, ten aspekt? Co zrobić, by ból pleców był relatywnie i na długo wyeliminowany?

Od razu trzeba zauważyć, że nie każdy ból pleców musi koniecznie oznaczać, że mamy kłopoty z rwą kulszową. To zbyt daleko posunięte wnioski. Okazuje się, że w warunkach domowych można wykonać pewne testy, żeby po prostu przekonać się, czy rzeczywiście nam to dolega, czy może jednak nie do końca… To między innymi próba Valsalvy. O co tutaj chodzi? Jak powinna być prawidłowo wykonana? Na samym początku należy intensywnie nabrać powietrza do płuc. W drugiej kolejności trzeba próbować je wypuścić (przy jednocześnie zamkniętej głośni, co jest bardzo istotne). W przypadku, kiedy odczujemy silny ból, można przypuszczać, że jest to jednak atak rwy kulszowej. Jak jeszcze sprawdzić ten aspekt? W tym przypadku służy również tak zwany objaw Lasegue’a. Jak zaś wykonać ten konkretny test? Na początku trzeba położyć się na plecach z wyprostowanymi nogami. Następnie trzeba próbować unieść nogę (do której promieniuje ból). Jeśli w tym momencie objawy się nasilają, to dużo wskazuje, iż niestety jest to atak rwy kulszowej….

Macie teraz różne wątpliwości? Ból pleców narasta, a Wy nadal nie wiecie, co Wam konkretnie dolega? Na stronie internetowej http://rwa-kulszowa.com.pl/czy-kazdy-bol-plecow-to-rwa-kulszowa/ są podane inne przyczyny silnego bólu pleców. Okazuje się, że nie zawsze musi to być atak rwy kulszowej. Trzeba tutaj wspomnieć także o innych aspektach. Co ciekawe, silne dolegliwości związane z tym tematem mogą być powodem ciąży. W związku z powyższym kobiety w błogosławionym stanie muszą liczyć się właśnie z takim aspektem. Szczególnie w bardziej zaawansowanych fazach ciąży. Co jeszcze jest powodem występowania takiej, a nie innej sytuacji? To także zapalenie stawu krzyżowo-biodrowego. Statystyki zaś tak naprawdę wyraźnie pokazują, że nie brakuje osób mających tego typu właśnie problemy. Nie może zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób w tej konkretnej sytuacji decyduje się na wizytę u dobrego lekarza. Chcą bowiem na nowo cieszyć się po prostu życiem i każdym kolejnym dniem. Z takimi dolegliwościami jest to zaś bardzo trudne….

Na szczęście może być wybrana metoda ARPwave. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Przede wszystkim fachowcy oceniają, czy konkretny ból pleców jest rzeczywiście wywołany przez rwę kulszową, a może w ogóle przez coś innego. Nie da się bowiem ukryć, że odpowiednia diagnoza to połowa sukcesu. Metoda ARPwave to ogólnie połączenie stymulacji tkanek miękkich i ćwiczeń manualnych. To zaś pozwala znacząco przyspieszyć proces odnośnie rehabilitacji. Już po pierwszych zajęciach pacjenci czują ulgę. Potem zaś mogą odzyskać całkowitą sprawność. Ta metoda uodparnia również przed podobnymi urazami w przyszłości.

Kuchnia orientalna – dania pobudzające wszystkie zmysły

0
sushi

To niesamowite, jak męczące potrafi być wymyślanie codziennych obiadów. Szczególnie wtedy, gdy mamy ochotę na coś innego niż standardowe polskie potrawy typu pomidorowa i kotlety mielone. I mimo że są one przepyszne, to warto spróbować innych smaków. Chociażby po to, aby zwyczajnie poszerzyć swoje horyzonty kulinarne. Szczególnie bogata w smaki jest kuchnia orientu.

Kuchnia orientu, czyli jaka?

Kuchnia orientu bywa również nazywana kuchnią wschodnią. W jej zakres wchodzą przepisy na dania z różnych azjatyckich krajów. Kuchnia orientu to między innymi dania kuchni japońskiej, kuchni chińskiej, kuchni koreańskiej, kuchni tajskiej, kuchni indyjskiej, kuchni filipińskiej.

Kuchnia orientu charakteryzuje się niesamowitą intensywnością smaków. Podstawą kuchni orientalnej są wszelkiej maści przyprawy (na przykład: chili, cynamon, czosnek, imbir, gorczyca, sezam). Każda kuchnia ma swoje typowe dania. Łączą je natomiast składniki, z których te dania się przyrządza. Powszechne są tutaj różne gatunki ryb, owoców morza, grzybów oraz ryżu i makaronu. Przygotowuje się z nich dania obiadowe, sosy i zupy.

Osobom lubiącym próbować nowe smaki poleca się azjatyckie przekąski z owoców i warzyw. Z pewnością warto spróbować grzybów słomianych, korzenia lotosu, młodego chlebowca, pędów bambusa lub papryczek chili w zalewie.

Dużą popularnością cieszą się także orientalne napoje. Duże wartości odżywcze posiada biała oraz zielona herbata. Działanie orzeźwiające zapewniają napoje z imbiru, kiwi lub tamaryndu.

Akcesoria kuchenne typowe dla kuchni orientalnej

Do przygotowania dań kuchni azjatyckiej niezbędne są różnego rodzaju akcesoria i przybory kuchenne. W kuchni przydadzą się kociołki, parowniki bambusowe oraz patelnie wok o różnej średnicy i wysokości.

Typowymi akcesoriami potrzebnymi do gotowania i spożywania dań orientalnych są także cedzaki, chochle, łopatki bambusowe, noże oraz kamienne moździerze do rozcierania przypraw. Kuchnia orientalna znana jest także ze stosowania pałeczek. W sprzedaży są zarówno bambusowe pałeczki do jedzenia, jak również pałeczki do woka.

Gdzie kupić oryginalne produkty do potraw orientalnych

Kuchnia orientalna przyciąga smakami. Jednak aby przygotować oryginalny azjatycki posiłek, należy zaopatrzyć się w odpowiednie składniki.

Mimo że w niektórych marketach spożywczych spotkać można wybrane składniki dań kuchni azjatyckiej, to do sporządzenia prawdziwych orientalnych dań zaleca się odwiedzenie strony internetowej delikatesów orientalnych Kuchnie Orientu. Mamy wtedy gwarancję oryginalności pochodzenia wszystkich produktów.

Pomysły na przepyszne orientalne obiady

Na stronie internetowej delikatesów orientalnych Kuchnie Orientu dostępna jest również baza pomysłów na przyrządzenie pysznych obiadów. Przepisy orientalne, azjatyckie nie wymagają zbyt wielu składników i są stosunkowo proste i szybkie w przygotowaniu.

Dania azjatyckie nadają się do spożywania podczas codziennych obiadów oraz podczas spotkań ze znajomymi lub rodziną. Ślinka leci już od samego czytania nazw poszczególnych dań, tj. grillowany łosoś z ostrygowym ramen, makaron ryżowy z warzywami stir-fry lub pieczone warzywa w marynacie sojowej. Smacznego!

Zabiegi laserem frakcyjnym co2

0
Zabiegi laserem frakcyjnym co2

Zamiast wydawać kolejne grube pieniądze na kolejne kosmetyki i preparaty pielęgnacyjne, których producenci obiecują ci cuda, a w rzeczywistości nic specjalnego ci nie dają, lepiej zrobisz, gdy przeznaczysz te fundusze na jeden porządny zabieg. Zainteresuj się możliwościami medycyny estetycznej. Spójrz, co takiego ci oferuje i jak dzięki niej możesz bawić się swoim wyglądem. Jeżeli np. chciałabyś się odmłodzić i zyskać bardziej promienną prezencję, odpowiednie staną się dla ciebie zabiegi laserem frakcyjnym co2. Wciąż niewiele się o nich mówi, a szkoda, bo zapewniają naprawdę dobre efekty.

Kochasz styl uliczny? Te buty to absolutny must-have

0
buty

Stylizacje inspirowane stylem ulicznym przypadną do gustu wszystkim osobom, które cenią sobie wygodę, oryginalność oraz wolność. Lekko sportowy charakter ulicznych outfitów wbrew pozorom pasuje nie tylko zbuntowanym nastolatkom. Bazą casualowych stylizacji mogą być klasyki obuwia sportowego, które wróciły do łask stylistów oraz projektantów mody. Sprawdź, na jakie buty warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Buty Vans nie tylko dla młodzieży

Firma Vans może pochwalić się naprawdę długą historią, która sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Charakterystyczne i bardzo wygodne buty amerykańskiej marki pokochali przede wszystkim fani BMX-ów i jazdy na deskorolce, choć sporą popularnością cieszą się także wśród dorosłych. Do ulicznych stylizacji najlepiej pasują modele Vans Old Skool, które łączą w sobie cechy stylu retro i nowoczesnego.

Miłośnicy minimalizmu powinni sięgnąć po klasyczne modele z kolekcji Vans Authentic, natomiast buty Vans Slip-On powinny przypaść do gustu osobom, które nie lubią sznurówek i cenią sobie wygodę. Miejski styl pozwala na zabawę kolorami, wzorami i designem, dlatego nie należy obawiać się odważnych projektów z szachownicą czy też różowymi wstawkami. Obuwie amerykańskiej marki na pewno sprawdzi się podczas długich spacerów.

Ponadczasowe trampki Converse

Miejska moda wielu osobom kojarzy się z legendarnymi trampkami Converse, które obecnie nie ograniczają się jedynie do czarnego, białego oraz czerwonego koloru. W ofercie sklepu Sneaker Peeker można natknąć się na prawdziwe perełki z niepowtarzalnymi wzorami, które idealnie wpisują się w styl uliczny. Oryginalne trampki amerykańskiej marki są wyjątkowo wytrzymałe i poradzą sobie nawet podczas szalonych weekendów.

Trampki Converse cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na wysoką jakość wykonania oraz niesamowity komfort noszenia. Jest to uniwersalne obuwie, które można łączyć z wieloma stylizacjami. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które mogą śmiało założyć trampki z charakterystycznym logo z gwiazdą nawet do sukienek. Najbardziej klasyczny outfit w miejskim stylu to zwykłe jeansy, T-shirt z ciekawym nadrukiem oraz oczywiście oryginalne Conversy.

Wygodne sneakersy do codziennych stylizacji

Już od dobrych kilku sezonów sneakersy podbijają uliczną modę. Kolejne marki dodają do swojej oferty casualowe obuwie sportowe, które sprawdzi się nie tylko podczas biegania lub wizyty w siłowni. Wystarczy jedno spojrzenie na stronę sklepu Sneaker Peeker, żeby przekonać się o popularności tego modelu ze sportowym charakterem. Sneakersy są obowiązkowym elementem garderoby fanów stylu miejskiego.

Rzesze kobiet na całym świecie, na czele z gwiazdami i celebrytkami, stawiają na stylizacje z niebanalnymi wersjami sneakersów popularnych marek. Równie często po ten rodzaj obuwia sięgają panowie, którzy cenią go za wygodę oraz możliwość zestawienia z większością ubrań. Modne sneakersy coraz częściej pojawiają się także w wielkich firmach, które pozwalają na casualowy styl biurowy z miejską nutą.

Jak ujędrnić brzuch?

0
jak ujędrnić brzuch
fot. pexels.com

Kobiety, które poszukują różnych rozwiązań na to, by ujędrnić skórę na swoim brzuchu, często próbują różnych preparatów i kremów, które nie do końca przynoszą im upragnione rezultaty. W jaki sposób zatem ujędrnić brzuch i cieszyć się jego pięknym wyglądem? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/co-zrobic-aby-ujedrnic-brzuch/

Dieta to podstawa

Chcąc uzyskać wygląd pięknego, jędrnego i smukłego brzucha musimy przejść na odpowiednią dietę, która skupi się na tym, by w pierwszej kolejności zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Dieta ta powinna być bogata w odpowiednie składniki pokarmowe, takie jak: węglowodany złożone, białko pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego oraz tłuszcze ze zdrowych źródeł, nie tłuszcze trans.

Odpowiednio dopasowana dieta do naszego trybu życia oraz do potrzeb naszego organizmu pomoże nam w zgubieniu tłuszczyku i fałdek z brzucha. Jednakże należy jej przestrzegać i trzymać się odpowiedniego harmonogramu żywienia.

W trakcie diety powinno się spożywać dużo warzyw oraz owoców, a także zdrowych dań, które sami będziemy przyrządzać przy wykorzystaniu odpowiednich produktów, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł, nie są przetworzone.

Ćwiczenia to 30% sukcesu!

Poza dietą musimy oczywiście wdrożyć do naszego harmonogramu regularne ćwiczenia, które pozwolą nam uzyskać wymarzone efekty. Same brzuszki to nie wszystko! W naszym zestawie treningowym nie powinno zabraknąć również ćwiczeń, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, a więc cardio.

Takie rodzaje ćwiczeń, jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze, rolkach czy inne formy aktywności na świeżym powietrzu przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, a także redukcję wagi. Do takich ćwiczeń powinno się również dobrać zestawy, które umożliwiają rzeźbienie ciała, a więc ćwiczenia siłowo-wytrzymałościowe.

Oczywiście można również odpowiednio skomponować treningi w domu, bez konieczności chodzenia na siłownię. Wówczas najlepiej opracować sobie zestaw ćwiczeń HIIT, które polegają na intensywnej aktywności mieszanej z umiarkowaną, nastawioną na rzeźbienie ciała.

Pamiętaj, że dieta to 70% sukcesu, a reszta to ćwiczenia. Bez przestrzegania odpowiedniej diety nie ujędrnisz swojego brzucha, ani też nie zgubisz zbędnych kilogramów.

Przeczytaj też: https://www.uroda.info.pl/zestaw-do-hybrydy-co-musisz-wiedziec/

ZOBACZ TEŻ